Game Room Retreat Arcade & 2Br Stay San Diego

( ex. Modern Pad W/ Game Room Arcade! )
San Diego
Vakantiehuis Game Retreat Arcade & 2br San Diego

Game Room Retreat Arcade & 2Br Stay San Diego

2993 Thorn Street, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Game Room Retreat Arcade & 2Br Stay San Diego villa bevindt zich op 5 minuten wandelen van Trinity United Methodist Church en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken.
Het San Diego Air & Space Museum is binnen 2 km van dit vakantiehuis gelegen, terwijl de San Diego-Coronado Bridge 6 km verder ligt. De nabijgelegen sportattracties zijn onder andere het PETCO Park, gelegen op 10 rijminuten verderop. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het San Diego Museum of Art, gelegen 2,1 km verder.
Deze villa beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Zensei Sushi, waar gerechten uit de Japanse keuken worden geserveerd, ligt op 5 minuten wandelen ervan. Het busstation 30th Street & Thorn Street bevindt zich in de nabijheid van Game Room Retreat Arcade & 2Br Stay villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Kindvriendelijk
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • LA Jolla - 2,2 km
  • San Diego Zoo - 2 km
  • Bay View Women and Family Clinic - 3,3 km
  • California Western School Law - 3,6 km
  • Fourth and B Concerts and Special - 3,8 km
  • Hillcrest San Diego - 3,7 km
  • Gaslamp Quarter - 4,1 km
  • Haunted Hotel - 4,2 km
  • PETCO Park - 4,3 km
  • San Diego Convention Center - 4,7 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 9 km
Treinstations
  • Coaster Santa Fe Station - 4,5 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Rookdetectors

Eten

  • Droger
  • Keukengerei

Diensten

  • Voorzieningen voor huisdieren

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Speelzaal
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Kindvriendelijk
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer659150,STR-11543L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken